تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
خرید از چین
اینترفایل|فروشگاه فایل
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
فروشگاه محصولات بهداشتی
Barabas Ropa de hombre
دامنه های آزاد شده
خرید و فروش دامنه
ای توپی پوزیشنر
روغن خراطین
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
هنگام خرید کاندوم چه گفتم؟

خرید عمده لوازم آشپزخانه

سفارش اینترنتی و خرید انواع لوازم آشپزخانه بصورت عمده و تک با قیمت ارزان

هنگام خرید کاندوم چه گفتم؟

این حس بد آنقدر روی حالات روحی و چهره تاثیر میگذارد که همه میفهمند شما برای خرید چه چیزی به داروخانه مراجعه کرده‌اید. مخصوصا اگر سن شما پایین باشد و این موضوع حس ترس و خجالت در شما ایجاد میکند. اگر داستان خرید اول خود ما را بشنوید شاید پیش خودتان فکر کنید به فروشگاه بهداشتیار که این اتفاق شامل حال همه میشود و فقط به شخص شما ختم نمیشود.

اولین باری که وارد داروخانه شدم برای خرید کاندوم خیلی محکم رفتم و به فروشنده گفتم کا… زبانم گیر کرد و نتوانستم کامل آن کلمه را بگویم. این باعث شد که فروشنده خنده ای بر لبانش جاری شود. و خیلی با خون سردی گفتم اگر کاندوم میخوای تا قیمت آنها را برایت بگویم و من خیلی با ترس و اضطراب گفتم نه من اینو نمیخوام و اسمشو یادم رفت چی میخواستم و سریع محل را ترک کردم. این کار باعث شد که من دیگر به داروخانه محل نروم. ولی چرا این ترس وجود داشت؟ به علت روحیه پاک شماست چون هرکسی شخصیتی دارد و اجازه نمیدهد بعضی کلمات را در محلی بازگو کنید.

بلاخره بعد از کلی تحقیقات اسم برندهای کاندوم را یاد گرفتم و این باعث شد خیلی ساده بروم و آن را خریداری کنم. برندهایی که در فروشگاه کاندوم فروشی مشاهده میکنید جزو بهترین و پرفروش ترین‌ها هستند و شما میتوانید آن را با قیمت مناسب خریداری کنید. پس اگر سوالتان این بود که برای خرید کاندوم چه بگوییم خیلی ساده میتوانید داخل داروخانه شوید و مارک کاندوم مورد نظرتان را بگویید و سپس به فروشنده بگویید حتما داخل نایلون مشکی قرار دهد. با این کار دیگر اضطراب و ترس از نگاه دیگران ندارید.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در سه شنبه 20 ارديبهشت 1401ساعت 21:52 توسط ریما | تعداد بازديد : 42 | |